| BeLyNdA a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva cum se poarta anul acesta parul?(scurt, mediu, lung)Dar vara si toamna asta cum se poarta? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Gumitsăă a răspuns:

Pai din cate am vazut eu majoritatea fetelor au parul lung, insa se poarta parul prins intr-un coc simplu. Se poarta simplitatea. Stii si tu reclama aia : simplitatea este cel mai sofisticat lucru ( sau ceva de genu). Eu iti recomand totusi sa'l porti asa cum iti sta tie bine sau cum iti place. Nu uita originalitatea va atrage intotdeauna atentia!winking Bafta! :*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu zic sa te razi zero si nu mai ai grija parului. Eventual o epilare pe cap nu ti-ar strica.

| Rossey a răspuns:

Buna,Belynda! Anul acesta parul se poarta dupa gustul omului.Chiar daca,sa zicem, la moda este parul scurt, poate ca tie nu-ti place acest stil.Totusi consider ca anul acesta mai "cool" este parul scurt.Cat despre aceasta vara si toamna...cred ca la fel.

| BeLyNdA explică:

Merci tuturor pentru raspunsuri dar stiti ca pot da funda doar la unul dar cum am zis am dat tuturor vot.O zi buna!

| Acadeeeaa a răspuns:

Mediu

| Alexutza6755 a răspuns:

Eu cred ca se poarta mediu, mediu il am si eu.

| Sports a răspuns:

Anul acesta cei mai multi baiesti pozrta parul scurt.
Dar din cate vad tu esti fata:fetele poarta parul mai lung
FUNDA >big grin

| Cameleonul_3538 a răspuns:

Buna am citit intrebarea ta si sa stii ca scurt nu merge, nici lung, mediu da, pentru ca este vara si se potriveste foarte mult cu anotimpurile : vara si toamna.