| anonim_4396 a întrebat:

Ce firma imi recomandati dintre ELF si LADY'S si de ce?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare dintre ele au produse bune dar și foarte proaste!
Pa, pa.

| tuGatita a răspuns:

Sunt cam la fel. desi, majoritatea produselor lady's sunt un fel de rubyrose (adica proasta calitate, ieftineala). dar au si exceptii. iar despre elf, uite : http://pearly-peach.blogspot.ro/2010/05/produsele-elf-review-post-lung.html eu zic, mai bine elf. noapte buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Cea mai buna firma dupa parerea mea este Lady's. Desi sunt baiat am citit cate ceva despre amandoua si despre lucrurile pe care le baga in acele cosmetice. Mi se par mai naturale cele din Lady's. Am o verisoara care foloseste Lady's si pielea capata si o finete anume. Eu am zis ce am avut de zis.

Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ambele sunt bune, desi pe mine m-au incantat mai mult produsele de la Lady's.
Te pup!