| oanaionella a întrebat:

ce fond te ten pentru zi imi puteti recomanda pentru sezonul rece?:*:*

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Diorskin forever!
Cel mai bun, nu pare ca folosesti fond de ten!
Este mai scump dar merita toti banii!

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Iti recomand Oriflame, http://culore.blogspot.ro/2013/11/fondul-de-ten-ever-lasting-oriflame.html

Este un review facut pe blogul meu, poate te ajuta.

| AllinaDaniella a răspuns:

Revlom Color Stay. E super. Nu se transfera, rezista, are acoperire buna.

| Tzukushi a răspuns:

Buna, citeste experienta mea personala cu fondul meu de ten preferat

http://mariabeautytips.blogspot.ro/......u-ten.html

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Oriflame. giordani gold cel adaptabil tenului.

| jolidon12 a răspuns:

Foloseste bb cream. E cel mai potrivit pentru sezonul rece, iar daca vrei totusi o tenta de bronz, aplica putin bronzer.

| madalinaeueu a răspuns:

Farmasi stay matte il am de 2 ani si il folosesc in special iarna e super mai ales ca de la frig nasu se inroseste si nu e prea esthetic si acopera bine si imperfectiunile sunt f multumita de el si are si un pret bun eu am dat 13 lei dar depinde de unde il iei nu cred ca il gasesti cu mai mult de 20 de lei maxim. sper ca te-am ajutat

| Anonimus212 a răspuns:

Daca vrei ceva mai inchis (adica dupa culoarea tenului tau) poti incerca un fond de ten de la Avon din gama Luxe, sau un BB cream tot de la Avon din gama Anew, fondul de ten il gasesti cu aproximativ 30 lei, iar bb cream-ul cu 25 lei, sper sa iti gasesti ceva potrivit tenului tau!:*

| oanaionella explică:

Pe cel de la giordani il am si nu prea sunt multumita..multumesc frumos!

| oanaionella explică:

In cazul meu nu prea conteaza banii! m.am saturat de produse gen ieftine si proaste! chiar vreau un produs care sa merite banii intra.adevar!

| beiatzeloo69 a răspuns:

Geacawinking

| Povesticu1D a răspuns:

Poti folosi un fond de ten mai inchis, pentru a pastra tenta de bronz. Sper ca te-am ajutat. Funda?