| diidii a întrebat:

Buna :* Voi fetelorr love struck cu ce va machiati in sezonul rece?thinking folositi fond de ten?, daca nu, ce folositi :*:*?

Răspuns Câştigător
| AnNy_8709 a răspuns:

Deci.cum sa zic. ma machiez la fel indiferent de sezon. si fond de ten,si fard, si creion, si rimel. mie mi-e tot una. iti recomand sa faci la fel :*

2 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Eu folosesc fond de ten, mascara, creion de ochi, strugurel.

| Adara a răspuns:

Eu prefer ca in sezonul rece sa folosesc pudra si nu fond de ten dar aici e doar parerea mea
tu alegi ce doresti