| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ce gen de parfum le place barbatilor sa simta la o fata? Cateva recomandari de parfumuri aducatoare de complimente?

Răspuns Câştigător
| MihaiG9192 a răspuns:

Salutare! Cred ca aici depinde de preferinta fiecaruia, o sa faci o medie din toate raspunsurile cred happy
Eu prefer sa fie un parfum cat se poate de deschis, tipic feminin si in niciun fel intepator.

5 răspunsuri:
| Larianiel a răspuns:

Hey! Ia-ți un parfum pentru că îți place ție, nu altora. Important e să te simți tu bine cu ce porți, apoi vine părerea celor din jur.

| darrio2007 a răspuns:

Foloseste ce iti place tie nu altora. Nu intotdeauna complimentele adresate unei fete, vin datorita parfumului. Ti-o spun din experienta.

| avril00dumb a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc love struck

| avril00dumb a răspuns (pentru Larianiel):

Mersii