| anonim_4396 a întrebat:

Ce înălţime, greutate şi vârstă ai? Ce crezi? Eşti slabă sau grasă? Înaltă sau scundă? Întreb fiindcă aş vrea să ştiu şi eu pe unde mă situez. happy

Răspuns Câştigător
| SunShine_8211 a răspuns:

Ciao! Am 15 ani, 53 kg si 1.60 m. Nu sunt nici slaba si nici grasa nici inalta dar si nici scunda... nu stiu eu asa ma vad adica sunt destul de normala, vezi depinde poti s ai 60 de kg da s fii slaba,insseamna ca oasele sunt grele nu e totul pe grasime. LOL big grin In plus nu conteaza pe ce loc ne situam, important e sa ne acceptam asa cum suntem la moment, iti spun din experienta proprie anul trecut avea 47 kg si 1.57 si anul asta 53 kg, 1.60 m, deci oricum intr-un an suntem mai slabi in altul mai putini slabi. Totul depinde de tine! Sper ca te-am ajutat :*

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

55 kg, 1.75.
Sunt mulțumită de mine.
Baftă!

| Biby a răspuns:

Buna.
1.61-1.62,38.5 kg si 11 ani.Sunt normala.

| Alyra a răspuns:

Sunshine_8211: Nu-mi vine să cred! Eşti aproape identică cu mine. happy
anonimaa20big grineci până la urmă cât ai?

| christina94 a răspuns:

Am 1.65
si 44 de kg. happy
sunt normala
papa;*

| IoanaMra a răspuns:

Am 163 cm, 51 kg, 17 ani si 5 luni. Sunt bine asa cum sunt.happy

| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Eu sunt slaba si scunda :
150 cm si 36 kg :]

| SunShine_8211 a răspuns:

Fiecare este deosebit asa cum e si daca noi ne acceptam, atunci cei din jur ne vor vedea frumosi.

Răspuns utilizator avertizat