| wonderwoman123 a întrebat:

Ce machiaj s-ar potrivi pentru nunta? Port o rochie neagra, cu sandale negre si o geaca de blugi neagra.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sandalele ce toc au? I a sandale roșii sau albe nu tot negru, argintiu aurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o pata de culoare, renunță la atâta negru. Pantofii ar trebui sa fie alta culoare si accesoriile pe care le porți sa fie colorate.
Machiajul sa nu fie foarte încărcat și alege un ruj cu o culoare îndrăzneață (nu roz). Evită tușul și negrul ca deja ești prea neagră.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OnutzaIlm34):

laughing ok, trebuia să-mi dau seama după întrebare ca am răspuns unei "d-soare" crescuta la cort. Scuzele mele, sper ca ma poți ierta.

| wonderwoman123 explică (pentru anonim_4396):

Câcat cu ochi.

| missfatadelatara a răspuns:

Folosește mult negru și alb. O sa ieși în evidență.

| Natalia1998 a răspuns:

Heii! Super alegere! Doamnă/domnisoară în negru!❤!
Şi eu am avut o nuntă săptămâna trecută şi am fost îmbracată toată în negru, mai puțin plicul care a fost auriu!
Machiajul meu a fost cu auriu si negru si a fost superbbb! S.a potrivit de minune, pentru ca scoate în evidența ochii, iar tu fiind îmbrăcată într.o culoare ai nevoie de ceva care să iasă în evidența!

| Biancaob23 a răspuns:

Eu zic ca ti s ar potrivi un smokey eye cu ceva gold si un ruj visiniu pe buze. Ti ar sta foarte bine.