| anonim_4396 a întrebat:

ce "minuni" ati facut sau faceti ca sa slabiti?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minunea constă în a învăța să mănânci.
Pa, pa.

| MirelaC a răspuns:

N-am nevoie, dar e simplu: nu mai mananci mult, in cazul in care o faci si observi ca te ingrasi, nu mananci dupa ora 6 + foarte mult sport + foarte multa vointa.Asta e cheia succesului garantat, dupa parerea mea.

| emag a răspuns:

Mananca dimineata, maxim 3 mese pe zi, nu dupa ora 6, bea multe lichide, ceaiuri ( de soc, ceai negru/verde) si mult sport

| ORDKEO a răspuns:

Eu nu am facut si nici nu fac ca intotdeauna am fost slaba, dar cred ca ajuta la slabit (nu infometarea) ci mancatul cat sa nu iti mai fie foame(nu sa te saturi, sa explodeze stomacul).

| T0teM a răspuns:

Eu unu ti-as recomanda produsele de aici http://detalii-produse.blogspot.ro/2013/02/slim-fit-produse-de-slabit.html, acum e decizia ta daca doresti sa infometezi sau ceva :) O prietena stiu ca a incercat si i-a mers :) Sper sa iti fie de folos.