| BoOoMbOnik a întrebat:

Voi ce faceti ca sa slabiti? Ce mancati? m-ar interesa in principal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Bea in fiecare dimineata cate 1 pahar de apa cu lamaie stoarsa, fa miscare 30 de minute, mananca mancaruri picante, mananca fructe. Sper ca te-am ajutat.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Bea in fiecare dimineata o jumatate de kg de apa cu o lamaie stoarsa in ea. Si manca alimente picante. O sa grabeasca procesul de slabire.

| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

Mai nimic, pur si simplu nu ma ingras dar am mai auzit de la niste colege ca mai multe fructe pe zi (in special mere) te ajuta, miscare, diete (sucuri, salate cu carne.) sau chiar infometarea si pastile de slabit (dar nu le recomand pe nici una)

| Radu009 a răspuns:

Incearca sa mananci piept de pui, salte. Lasa KFC la o parte, fa miscare 20-30 min/zi si sigur o sa slabesti. Sper ca te-am ajutat!