| frum a întrebat:

Cand v-ati dorit din suflet sa slabiti, cum ati reusit sa o faceti? In cat timp si de cate kilograme ati scapat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Recomand pe Dragos Vultur daca vrei sa slabesti repede

| Cosmin86 a răspuns:

6 luni, 18 kg.

| Celcestietot a răspuns:

Eu sunt un zeu, nu am grăsime și am mușchi nefăcând nimic.

| Panamax a răspuns:

In 30 de secunde am slabit 2l adica 6 beri de 0, 33.

| danaieladaniela a răspuns:

Am reusit facand exercitii si mancand mancare sanatoasa

| PuyaTimonel a răspuns:

Exercitii+Mancare cu proteine