| CrissD a întrebat:

Ce parere aveti de produsele oriflame? (aici fiind vorba de pret-calitate) o parere vreau pentru ca m-ar tenta sa ma fac reprezentant :d. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| smaranditza a răspuns:

Nu!
eu am o parere destul, ba chiar ff proasta
prefer altceva

5 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Casesc lucruri mia bune decat la avon da st cam la egalitate pentru mine

| aangelia a răspuns:

Sincer,thinking unele imi plac mai mult decat cele de la avon.

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca, caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky, calalog curent, urmator jos in dreapta.BONUSUL ESTE CEL MAI MARE DINTRE TOATE FIRMELE MLM 40%, CONTACTEAZA-MA PENTRU MAI MULTE DETALII.

| Lalala a răspuns:

Nu imi plac deloc
legat de intrebarea ta cu pistrui
o prietena a luat produse de la oriflame ca sa ii dispara pistruii
a dat vreo 200 de lei
si nu au avut nici un efectstraight face

| xlayoana a răspuns:

Mai bine fa-te reprezentant metropolitan ca e la fel de bun dar mai ieftin. Eu m-am convins. http://shop.metropolitans.ro/......IIQdVDLvgB