| Mmarryy a întrebat:

Ce parere aveti de unghiile cu acril sau cele cu gel? Care sunt mai bune si daca se merita.

Răspuns Câştigător
| BloodstainedMorgue a răspuns:

Unghiile cu gel nu sunt foarte rezistente, in schimb cele cu acril tin mult si merita... dar totusi daca ne gandim putin si la sanatatea unghiilor cele cu gel consider eu, nu dauneza chiar asa de multbig grin... spun asta pentru ca o prietena a avut unghii si cu gel si cu acril si tot asa considera si ea.

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Unele persoane devin dependente de aplicarea unghiilor false. Cu cat procedurile de pilire si aplicarea de adezive foarte puternice se repeta in timp, cu atat este mai greu pentru unghia naturala sa se recupereze.In plus, unghiile false dauneaza si pielii.
Nu doar unghia naturala este afectata, ci si pielea din jurul unghiei, care este afectata de rasina acrilica.
Aici depinde de fiecare.Bafta!

| Cherry56 a răspuns:

Sunt de foarte mult prost gust

| SensiBlu a răspuns:

Pai ambele sunt frumoase la inceput si dupa cateva zile se crapa, deci nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bune sunt alea cu gel dar mai bine fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu gel sunt mai frumoase si mai rezistente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de prost gust: si cele cu acril si cele cu gel.

| bubi78 a răspuns:

Cele lasate de mama natura