| didik15 a întrebat:

Hey fetelor ce parere aveti despre unghiile false? merita sa-mi pun? cat de inkomode sunt?

Răspuns Câştigător
| micheilla a răspuns:

Nu sunt foarte incomode da unele lucruri nu le poti face adica nu poti sa tastezi bine(pote ti se rupe una) mai sunt lucruri care nu le prea poti face.Incearca nai de unde sa stii acum daca cuiva nu-i place poate tie iti place nai de unde sa stii. Succes!

| micheilla a răspuns (pentru micheilla):

Multumesc pentru fundita!

3 răspunsuri:
| Twilight a răspuns:

Daca iti plac foarte mult e ok, dar am citit undeva ca daca iti pui in exces unghii false la un moment dat va trebui sa cumper tot felul de lucruri pentru ele ca se vor distruge si vor arata jalnic. Mai bine fi naturala cu ele mici, sau lasa'le sa creasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce as vrea sa imi stric frumuseti de unghii naturale pentru asa ceva? Nu mi se pare o afacere prea inteligenta.