| ellasweetlollipop a întrebat:

Ce parere aveti despre balsamurile de buze de la Gerovital Plant? Si anume balsam de buze cu mentol, balsam de buze pentru hidratare intensiva si balsam de buze protector.

Răspuns Câştigător
| XToxicXSmileXred a răspuns:

Eu folosesc 2 dintre cele scrise de tine : balsam de buze cu mentol și balsam de buze pentru hidratare intensivă și sunt foarte ok happy Adică, buzele nu mi se mai crapă, plus că firma Gerovital Plant este foarte bună în chestii pentru femeie / fete.winking

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Exact balsamul ala il folosesc acum si sunt multumita de el

Răspuns utilizator avertizat