| Kathhy23 a întrebat:

Voi ce balsam de buze folositi si ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosesc gloss-ul cu protecție solară.
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Mie nu-mi plac cele gen nivea, garnier etc mi se pare ca doar dau culoare si parfumeaza insa nu previn craparea buzelor. Eu folosesc Gerovital Plant, Balzzzzam, cel portocaliu http://therhythmofheels.wordpress.com/......autohtone/

| crissa20 a răspuns:

Eu am 3 balsame de buze si o sa-ti povestesc cate ceva despre fiecare in parte:
1) balsam gerovital verde cu spf 15, sunt multumita de el, il folosesc inainte de a ma machia ca baza pentru ruj sau gloss
2)balsam de la niveea cu aroma de cirese(are culore rosie si pe buze se vede un rosu discret) sunt multumita si de el, il folosem mai mult la scoala in loc de ruj sau gloss, iar acum il folosesc cand merg la piscina
3) cutiuta cu minuni de la oriflame cu aroma de ciresebig grin miroase yamyy si o folosesc mai mult cand am probleme cu buzele gen crapaturi, dezhidratare..etc
sper ca te-am lamurit:*

Răspuns utilizator avertizat
| Crysthina a răspuns:

Nivea Cherry.☆Confera o culoare rosie si hidrateaza bine buzele.