| DeutzZa96 a întrebat:

ce parere aveti despre batonul corector de la Avon, pentru pete si cosuri :*FUNDA

Răspuns Câştigător
| NicoClaudita a răspuns:

Mi-am luat si eu. e foarte bun, chiar ti-l recomand daca intrebi pentru tine! funda te rog?

| DeutzZa96 explică (pentru NicoClaudita):

Mersi pup:*

| NicoClaudita a răspuns (pentru DeutzZa96):

Mersi din suflet pentru funda! kiss

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa si asa, eu nu pot spune ca sunt extraordinar de bune dar nici chiar atat de rele

| Sunnyツ a răspuns:

Care dintre ele:eu stiu de cel care era la un moment dat 40 de lei, dare acopera foarte bine, avand constanta cremoasa.

acela de la avon clearskin este antibacterial, acopera dar are un miros de sulf.Si este bun pentru ca daca ai pete sau chiar cosuri rosii o sa ti le acopere si urmatoarea zi nu le vei mai avea.

acela de la color trend nu este asa cremos, dar acopera, o sa vezi care are un oarecare aspect de pudra dupa ce il aplici.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu e bun de nimic straight face

| WeAreYoung a răspuns:

Mie una mi-se pare de stul de eficient si mi-se pare ca isi face treaba destul de bine.

| biaX a răspuns:

Mi-am luat si eu de ceva timp baton corector e foarte bun, chiar til recommand daca iintrebi pentru tine! Funda pliz.