| poesia a întrebat:

Ce parere aveti de batonul corector de la Avon? E bun?

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Care dintre ele:eu stiu de cel care era la un moment dat 40 de lei, dare acopera foarte bine, avand constanta cremoasa.

acela de la avon clearskin este antibacterial, acopera dar are un miros de sulf.Si este bun pentru ca daca ai pete sau chiar cosuri rosii o sa ti le acopere si urmatoarea zi nu le vei mai avea.

acela de la color trend nu este asa cremos, dar acopera, o sa vezi care are un oarecare aspect de pudra dupa ce il aplici.

pace!

8 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Clearskin este antibacterian si usuca foarte bine.

| T30D0RA a răspuns:

Cel de la ColorTrend e bun, nu m-a dezamagit niciodata. happy

| babyblue_8473 a răspuns:

Eu am avut de la color trend si e groaznic straight face mai bine cumpara-ti pudra tot de la avon e in jur de 30 de lei si e mult mai buna, arata mai bine pe fata, mai natural. big grin Nu are rost sa iti incarci tenul aiurea cu prostii dupa care sa te mai trezesti si cu cosuri...
:*

| shortcake a răspuns:

Eu il am pe cel de la clearskin si sunt multumita de el, doar ca lasa un miros cam neplacut.

| roro.rebela a răspuns:

Da, aşa cred stiu câteva pers. care au încercat si au yis ca e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de la Avon, da este bun. Dar depinde de tenul tau, pe unii i-a ajutat dar pe altii nu. De exemplu pe mine m-a ajutat. Pretul este cam piperat totusi. Da este alegerea ta, eu ti-am dat doar un sfat!
big grin big grin Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super intra pe www.avonone.eu si vezi imaginea, eu la-am vandut destul de bine mai ales ca acum e 8. 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bunhappy