| clau25 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre cosmeticele ruby rose? FUNDITA

11 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Apă de ploaie.

| Lovemebabybee a răspuns:

Pentru mine doar fardu de pleaope este cel mai bun. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Kiddzutsa a răspuns:

Am trusa de machiaj si toate rujurile posibile de la A la Z [ Ma refer ca de la culoarea cea mai inchisa la cea mai deschisa ]
Sa stii ca, machiajul este putin daunator pielii fata de alte feluri de chimicale, iar rujurile au in ele antibiotice pentru hranirea pielitelor de pe buzehappy :*.
fundita te rooogblushing

| little4angel a răspuns:

Nu sunt cele mai de firma, dar sunt ok

| nodeerskulls a răspuns:

Mie mi se par bunicele. Am niste farduri de ochi de la ei, si tin mult si bine.

| darkglass a răspuns:

Saluthappyeu nu am auzit de ele...or fi anonime? eu folosesc de la maybelline...e clar ca sunt bune si de la avon

| natalia_7677 a răspuns:

Buna eu am 2 truse de machiaj ruby rose, rimel si un ruj sunt bune. Fardurile de pleoape rezista dar te poti demachia usor seara. La inceput nu am avut incredere in ruby rose dar pe urma m-am convins ca sunt bune si nici nu costa foarte mult!

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Mu cred ca sunt prea bune din cate am auzit nu lem incerca. fundita Te Rog!

| zapacita05 a răspuns:

Ieftine si de calitate proasta incearca avon ...sunt acceptabile la pretwinking

| floryroxy90 a răspuns:

Sunt bune eu am cumparat de la ei o trusa, fardul nu se strange pe pleoape si nici nu dispar cand transpiri si chiar daca nu sunt de firma nu sta nimeni sa te intrebe de la ce fima le ai decat daca ii plac, uite de unde imi cumpar eu mereu http://miss-lady.ro/......-Rose.html