| Meandjustme a întrebat:

Hye girls! As vrea sa va intreb ce parere aveti despre cosmeticele de la firma Ruby Rose? Eu am doar un blush de la aceasta firma si e foarte bun si ieftin(8-9 lei). Toate produsele sunt asa, cum vi se pare voua?
Daca da, atunci cam cat costa o pudra de la Ruby Rose?
Multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Numai produsele ce sunt pe site-ul ruby rose se pot cumpara? Eu sunt interesata sa devin reprezentanta dar nu stiu cum. Si apropo care este valoarea minima a comenzii pe care o dai? Iti multumesc astept mesaj de la tine

| MunecaChucky a răspuns:

Foarte bune am un gloss, un fard de pleoape si un tus de ochii si sunt tare multumita de ele:X...si o pudra te-ar costa in dur de 12 lei cred depinde de unde vrei sa iti iei:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o cateva farduri de pleoape, un mozolici (un fel de gloss) si o pudra. Si parerea mea sincera? Sunt cel putin la fel de bune ca cele de la Avon si pe bani mult mai putini. M-am lecuit cu cumparatul "de firma" ca nu se merita decat la rimel eventual. Pudra e pana in 10lei

| floryroxy90 a răspuns:

Sunt bune si ieftine am incercat trusele lor si pudra lor si nu am patit nimic si imi plac. Uite iti trimit site-ul unde poti gasi mai usor http://miss-lady.ro/......-Rose.html