| overdose90 a întrebat:

Ce parere aveti de produsele ruby rose?

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Am incercat ruj si oja, acceptabile ca pret si design, tentante, dar nu am fost multumita de calitatea produselor.

| Piticaaa a răspuns:

Pai din cate am observat, au produse bune si produse proaste. Depindethinking Nu imi plac rujurile, si am observat ca fardurile de pleoape sunt in general cu sclipici. Nimic simplu... ce sa zic, nu prea imi cumpar produse de la ei. Prefer Avon si Miss Sporty, si poate alte firme mai putin cunoscute.

| ..somebody.. a răspuns:

Eu nu sunt prea multumita de produsele ruby rose.am incercat farduri, rujuri, oje.sunt ieftine dar cam de proasta calitate dupa parerea mea. iti recomand produsele elf http://www.eyeslipsface.com.ro/ pretul este destul de bun, le poti comanda pe net si livrarea e rapida.eu am comandat si sunt multumita;)

| madia a răspuns:

Unele produse sunt ok...altele nu.

| Monna a răspuns:

Sunt f bune. am folosit multe produse de la firma aceasta. in special rujuri. Le recomand

| anca_9835 a răspuns:

Eu le-am folosit acum ceva ani, si amfost multumita de ele. Dar sa stii ca sunt foarte bune. Ia-ti o trusa mica de machiaj ruby rose si te vei lamuri singura.

| Hellen_4743 a răspuns:

Eu am folosit produsele lor si de ani de zile le folosesc.Raport calitate pret sunt ok,folosesc pudra compacta,linner,fond de ten lichid,am o trusa mare de farduri, deci sunt multumita, mai ales ca am folosit produse de la firme care se pretind...si nu mi-a convenit