| AnAndrey1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema KARAVER pentru decolorarea parului de pe corp? Ati incercat? Unde se poate gasi?

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Eu folosesc crema Karaver si e extraordinara.Se poate folosi atat pentru decolorarea parului de pe corp, cat si de pe fata, fara a provoca efecte adverse, alergii, etc.Tot ce trebuie sa faci e sa respecti instructiunile.Crema o gasesti doar la farmacia SENSIBLU, iar pretul variaza, intre 32-36 lei, in functie de zona.Te pup si foloseste-o cu incredere!:

| happy31animation a răspuns:

Se poate gasi la orice farmacie din zona ta