| CRISTINAMIA a întrebat:

Ce părere aveți despre epilatorul cu laser IPL Philips Lumea Prestige? Merită cumpărat? Eu aș vrea să îl achiziționez, dar nu aș vrea să îl cumpăr și apoi să îmi dau seama că nu e bun.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Are review-uri bune cam peste tot, important e sa te impaci tu cu el. La chestiile astea degeaba 99 din 100 zic ca e extraordinar, daca tu esti ala/aia care nu il inghite din diverse motive. A, vezi ca daca dai mai mult de 2000 RON e cam furt pe fata, si fii foarte atenta exact ce model iei. Uite aici ca sa iti faci idee - https://www.amazon.de/s?k=IPL+Philips+Lumea+Prestige&ref=nb_sb_noss