| Adella05 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatorul philips HP 6400?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Il am eu. De fapt cand l-am cumparat era la pachet sa zic asa cu aparatul pentru bikini [ care rade, nu smulge ].
Asa, in legatura cu epilatorul, n-am ce sa-i reprosez. Il am de 1 an si ceva si nu am avut probleme cu el. Smulge repede si bine. Eu in general ma fac cu ceara, la salon dar in situatii "de criza" sa zic asa ma salveaza mereu. Nu spun ca e cel mai bun, dar isi face treaba... mai ales ca nu e unul dintre cele mai scumpe.

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu am unul de la Philips si din pacate nu a fost bun s-a stricat imediat bine nu era aceiasi marca ca a ta dar a fost scump si ma asteptam sa tina daca tot am dat niste bani pe el, Braun sunt cele mai bune epilatoare am unul de vreo 4 ani si nu am avut niciodata probleme cu el.

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Dupa cum am vazut in reclame si in poze pe google pare bun... are design frumos si cred ca l`as cumpara laughing