| BlackD a întrebat:

Buna happy Ce parere aveti despre fetele care poarta papion?
Multumesc pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| kdenisa a răspuns:

Mie imi plac foarte mult, imi dau impresia ca stiu sa se imbrace bine.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Par in regula si chiar avantajeaza persoana care il poarta, parca e mai cool

| Bondarel99 a răspuns:

Am vazut ca a aparut acest trend.Mi se pare dragut si de bun gust daca e purtat cum trebuie.In general papionul da o pata de culoare tinutei, deci un papion de culoare rosie, albastru merge la o tinuta cu alb, negru, o scoate din monotonie.

| JustMusic a răspuns:

Mie imi plac, dar nu le pot purta findca simt ca ma sufoc. Oricum sunt foarte dragute si daca itipalc chiar recomand sa le porti si cu cat sunt mai colorate mai vi cu atat mie mi se par mai dragute.

| h3r a răspuns:

Și eu mai port, rar, dar port.
Bineînțeles, doar la cămașă albă, nu altceva.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu am văzut în viaţa mea, dar dacă te referi în cap ca agrafă, mi se par simpatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut fete purtand-ul ca accesoriulaughing
La tricou pe gat :O!

L camasa imi placehappy
la camasa alba simpla!
pa-pa

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Imi plac mi se par Sexy

| lanadelsex a răspuns:

Hipster. Pai sunt foarte cool si e si la moda. Cred ca incearca si fie in trend big grin

| Karmesytta a răspuns:

Depinde ce tinuta poarta la papion, dar arata chiar foarte bine! mie una chiar imi place am vazut la corina caragea

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Sunt beton! Si eu am o colactie de papioane! Nu trebuie sa te intereseze parerea celorlalti atata timp cat iti place tie! happy :*

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Buna!
mie mi se par foarte dragute.
si eu port, am mai multe culori: rosu, roz, negru. si le port in general cu camasi albe happy
si in plus, nu conteaza parerea celorlalti, daca tie iti place.
te puup.

| Numai98356 a răspuns:

Depinde la ce il asortezi! Multe nu stiu la sa il asorteze si iese in public..., mai bine ar sta in casa. Acest papion se poarta si el la o camasa, cu niste panataloni negrii sau albastrii, sau poate sa fie si alta culoare, daca papionul de exemplu este cu bulinute, dar sta bine mai ales fetelor mai dezvoltate!:*

| roket2012 a răspuns:

Nu conteaza parerea noastra poarta ce iti place

| parFumat a răspuns:

Si mie papionul mi se pare un accesoriu foarte frumos si elegant, chiar poti gasi cateva faine pe http://www.PapionArt.ro

| de_Papioane_Atelierul_1990 a răspuns:

Coloarate, simple, pentru fete, pentru băieți, papioanele au fost mereu excentrice dar cu gust. Fetele, din când în când (tot mai des) le poartă și pe cele ale băieților, așa că vă invitam in "atelierul" nostru unde avem mai multe modele de papioane pentru el și ea ( sau mai mult pentru ea?). https://www.facebook.com/atelierul.depapioane