| Daianna99 a întrebat:

Ce parere aveti despre folosirea cremei de fata de la varsta de 12-13 ani? As vrea sa stiu avantajele si dezavantajele existente in acest caz. Multumesc!

2 răspunsuri:
| tzus a răspuns:

Este cam devreme ca sa folosesti creme.doar daca ai acnee pe fata poti spune ca poti folosi anumite creme.iti recomand sa folosesti creme cam pe la 15-16 ani.dezavantajele: daca ai un ten normal si folosesti creme risti sa-l ai ori uscat, ori gras ori mixt. Avantajele: toata lumea ar vrea sa aiba tenul normal happy

| alevip a răspuns:

Mi se pare cam devreme pentru varsta ta doar in cazul in care tenul tau necesita o ingrijire speciala ai probleme cu tenul sau ceva altfel nu merita poate ceva iarna de hidratare daca umblii in frig