| alexxandra a întrebat:

as dori sa stiu si eu ce parere aveti despre telefonul NOKIA C3? as vrea sa stiu care sunt avantajele si dezavantajele acestui telefon. fundita si la restul vot

Răspuns Câştigător
| Rallu_2412 a răspuns:

Eu am Nokia C3-00 si il iubesc. Ii foarte bun, poti intra pe internet, face pozele destul de bine, muzica se aude bine. Ti`l recomand happy:*

5 răspunsuri:
| linux996 a răspuns:

Detin un telefon Nokia c3-01 si sunt multumit de ela mai uitet si aici
http://telefonultau.eu/......Khaki.html

| CautNume a răspuns:

C3 e urat.ia-ti X3 e misto... ceva ce nu-mi palce e ca nu are gravitatie proprie

| peda73 a răspuns:

Www.telefonultau.eu intra pe acest site si vei gasi tot ce vrei sa stii despre aproape orice telefon. Daca dispui de bani orienteaza-te la Nokia C7 sau C6-01

| alexxandra explică:

FaraNumeleMisterios eu am un X3 si nu sunt multumita de el de aceea vreau sa il schimb oricum mersi pentru raspuns

| Gogaie_2935 a răspuns:

Telefon bun si ieftin.Printre avantaje se numara Wi-Fi, tastatura querty, cardul de 2gb inclus in pachet...
Singurul dezavantaj este camera de 2mb de rezolutie 1600x1200, destul de slabutza...big grin