| AngelCrystals a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten affinitone de la maybelline new york? Este bun pentru tenul gras? Daca nu care ar fi?

2 răspunsuri:
| ZZG a răspuns:

Hmm,nu prea.Incearca Giordani Gold de la Oriflame saaau fond de ten matifiant de la avon(eu l-am avut, insa are putere de acoperire foarte scazuta, daca nu ai ten cu imperfectiuni, atunci e ok.)incearca de-asemenea si fondurile de ten de la sephora.sunt cele mai bune.

| Bebytsa93 a răspuns:

Draga Angel, eu am folosit mai bine de jumatate de an fondul de ten Affinitone si pot spune ca am fost mai mult decat multumita de el, ddatorita texturii lui am scapat de cosuri si nu vei avea fata deloc lucioasa pe parcursul intregii zile. Te sfatuiesc sa il incerci cu incredere. Pupici:*