| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul,balsamul si masca de par Herbal Esencess cel albastru pentru hidratare? Mentionez ca am parul ondulat,destul de aspru si uscat! Imi fac masca cu galbenus de ou, ulei de masline si miere cam o data pe saptamana.Am parul cam lipsit de stralucire.Credeti ca imi va ajuta la ceva samponul,balsamul si masca pentru hidratare din aceasta gama? As dori sa imi SCADA din volum cat mai mult posibil! Funda cel mai bun raspuns, iar restul primesc vot!

2 răspunsuri:
| Iku a răspuns:

Buna, draga ^^!
Da, poate fi foarte bun, mai ales pentru parut tau de tip ondulat.
Galbenusul de ou daca il aplici pe radacinile parului eu stiu ca ajuta, sa nu iti mai cada parul. La fel si otetul aplicat pe par.
Stralucire? Stiu samponul Head & Shoulders, care da foarte multa stralucire!
Pentru volum...
http://www.saloane.ro/articol/3416/prea-mult-volum.html. Citeste articolul, chiar daca te pacaleste la inceput. Citeste-l este foarte folositor. Acest articol sigur te va ajuta.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Ionutzu_6007 a răspuns:

Sunt foarte bune are si sora mea si arata f bine