| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da nuste pareri...ale voastre proprii despre samponul, balsamul si masca de par de la Herbal Esencess cel albastru pentru hidratare? Am parul ondulat cu prea mult volum si cam aspru.Voi ce parere aveti? Cam ce o sa imi faca la par?

Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Eu le folosesc de mai mult timp si pot spune ca mi-l face mai fin si il aranjez foarte usor. Mentionez ca parul meu este foarte aspru si cret si se incalce usor.Imi place de asemenea ca mi-l descurca si nu va trebui sa dau de multe ori cu piaptanul prin par. Eu il recomand!big grin

2 răspunsuri:
| patriiiii89 a răspuns:

Este foarte bun, actioneaza perfect.

| M3K4N0ID a răspuns:

Pai nu-ti vad parul fiind ca asta este o alta fata din poza da-mi id:tau si da-mi cateva poze laughing)