| Soare2435 a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre un cardigan din poliester? Este bun ca material sau nu?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu este bun, mai ales pentru sezonul mai rece. Ia-ti ceva din acril daca tot e sa fie fibre sintetice.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Poliesterul este cel mai ieftin si prost calitativ material. Caută produse din bumbac, vascoza, modal.

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Pentru acest sezon nu e prea recomandat sa porti o haina din acest material, respectiv cardiganul tau, pentru ca nu-ti tine de cald, dar nici nu este foarte rezistent

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Da! Este bun, dar nu prea rezistent.

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Da! Este bun.