| oceanoflove a întrebat:

A comandat cineva de pe wildfashion? Ce parere aveti? Hainele din ce material sunt? Intreb pentru ca mai la toate produsele lor sunt din poliester ceea ce mi se absurd.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Pai in afara de cateva branduri, toate produsele sunt de pe aliexpress de la firme no name.
Din poliester gasesti si la Gucci si la Versace, evident de o calitate inalta.
Eu mi-am luat cateva bodyuri, unele dintr-un poliester de calitate, altele varza - niste carpe oribile.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mie mi se pare absurd sa pui o intrebare aici cand, daca te uiti pe pagina lor, afli fiecare obiect din ce este facut!

| oceanoflove explică (pentru Salontanul):

Intrebarea era adresata celor care au cumparat de pe site,(avand in vedere ca exista site-uri care mai mint in legatura cu produsele lor, inclusiv cu pozele care nu redau realitatea) nu persoanelor care nu au ce face si se gasesc sa raspunda in necunoștință de cauza. Mi se parea ciudat ca la toate hainele de pe site sa scrie ca sunt din poliester tinand cont ca sunt si haine scumpe, iar hainele din poliester sunt ieftine in general.

| oceanoflove explică:

Ceea ce mi se pare absurd. Pe site la toate produsele scrie poliester.