| Fiorella18 a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua de par de la Schwartzkopf, perfect mousse? As vrea sa stiu, de la cele ce ati incercat-o, daca acopera firele de par albe, cam cat timp rezista pe par (in special pe firele albe), si cat de mult afecteaza parul. Eu nu m-am mai vopsit niciodata, dar de la 19 ani au inceput sa imi apara fire albe de par....eu acum avand 26, am destule si as vrea sa ma vopsesc insa am un par cu firul foarte subtire, firav si imi este frica sa nu il distruga vopseaua. De aceea m-am gandit la aceasta vopsea, pentru ca nu contine amoniac, dar as vrea sa stiu si parerea celor care au incercat-o. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| claudia1974 a răspuns:

Parerea mea este ca aceasta vopsea are un mare avantaj ca o poti aplica pe par foarte usor, parul nu este afectat, insa in functie de cat de repede iti creste parul ar trebui cam la o luna sa repeti procedura(asta pentru ca ai par alb)si pentru ca dupa 4-5spalari parul se decoloreaza.
Eu in momentul de fata folosesc vopseaua de par de la avon si sunt foarte multumita.
Cu mare drag sper sa-ti fie de folos sfatul meu.