| Kathhy23 a întrebat:

Ce parfum ati alege dintre Rare Pearls si Eternal Magic Enchanted si de ce?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Rare Pearls mi se pare ca e potrivit pentru femeile de peste 25 de ani pentru ca emana eleganta si un aer sofisticat.
Eternal magic e mai fructat si mai "copilaros".
Dar dintre cele 2, mi se pare ca miroase mult mai bine primul.
Depinde si de tipul tau de piele. happy

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu as lua Rare Pearls, emana acel aer de eleganta.

| mona a răspuns:

As alege,, rare pearls,, am avut si mi-a placut

| LolaLollita a răspuns:

Am incercat doar primele doua si mi-au placut ambele.

| Delicacy a răspuns:

Delicacy,ăsta e parfumul meu preferat... celelalte nu-mi plac.

| NoSmile a răspuns:

Rare Pearls imi place mult. emana un aer de diva laughing. insa, parfumul meu preferat este ambrelixir.

| PinkPanter a răspuns:

Mie imi place mai mult Eternal Magic Enchanted pentru ca e dulce si fructat.Perfect pentru o fata! Si celalalt nu prea imi place mie cum miroase

| AmanoYuno a răspuns:

Eternal magic enchated deoarece celalalt e prea sofisticat

| GoldVali a răspuns:

Eternal Magic pentru mine. E usor fructat si seamana foarte bine cu Nina Ricci, doar ca e mult mai ieftin.
Rare Pearls e dragut dar e prea suav.