| deea2o1o a întrebat:

Buna!
Ce pasta de dinti folositi?
Care e cea mai buna?
Care are un efect mai puternic de albire a dintilor?
Multumesc anticipat :*.

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna :*Eu folosesc colgate pro relief sensitive
Nu stiu care e cea mai buna thinking

8 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

De la forever(37 lei dar te tine 1 luna jumate)se pune cate un stop la fiecare folosire

| ElenaErika a răspuns:

Blend-a-med 3d white pearl

| nikol a răspuns:

Nu e bine sa folositi sare sau bicarbonat daca aveti carii ca mai rau faceti...si pasta de dinti gold white e buna iti curata dinti bine si chiar daca mananci dupa nu se depune mancare pe dinti.

| BeautifulAngel a răspuns:

Salut! eu folosesc colgate advanced whitening este foarte buna. funda?batting eyelashes

| MescaMascalina a răspuns:

Daca vrei dinti albi, foloseste Colgate Whitening iar dupa clatire, pune pe periuta putin bicarbonat de sodiu si spala-te cu el. In cateva zile, vezi diferenta. :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa iti cheltui bani pe pasat de dinti iti vand un pont:
Dupa ce te speli cu pasta de dinti spala-te cu sare.

| fluturas_9331 a răspuns:

Sincer am incercat toate pastele de dinti, dar Signal white now chiar are efec, cel putin eu sunt foarte multumita happy