| LussyBubu a întrebat:

Ce placa de intins parul este mai buna?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

De pe piata cele mai bune sunt Remington, insa mai sunt si cele profesionale, cu ioni si alte minuni la care trebuie facuta comanda, poti vbi cu tipele de la coaforul la care mergi, sa le itnrebi, insa bineinteles ca sunt si mult mai scumpe ca cele din comert.
Eu am una de la Remington cu tripla protectie si e foarte buna si rezistenta. Insa tb sa ai in vedere ca indiferent de placa, daca te intinzi excesiv, ai parul f ondulat, si nu il ingrijesti cu masti, balsam, ulei de masline se va degrada destul de repede.

9 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Remington

| lost.in.rain a răspuns:

Philips sau Rowenta.

| sweet moon a răspuns:

Philips professional cosa cam 200 lei

| albinuta_2886 a răspuns:

Remington

| BiaJ a răspuns:

Remington

| SSweetAAngel a răspuns:

Eu folosescc rowenta, e chiar buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de baza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de ceramica dar am auzit ca nu sunt bune, da normal alea mai scumpe sunt mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Rowenta si sunt extrem de multumita. Are buton de la care poti seta temperatura (afisaj digital al temperaturii) si in functie de structura firului de par, te poti indrepta la 120 de grade sau la 200 de grade. Gasesti aici mai multe informatii http://reviews.katrina.ro/placa-de-intins-parul-rowenta-cf7142.html