| Inela a întrebat:

Ce pot face ca sa am pielea mai lucioasa si sa arate mai bine?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Primul pas ar fi epilarea. epileaza toate locurile care ar trebui epilate cu ceara pentru ca este cea mai buna metoda si dureaza cel mai mult. exfoliaza-ti pielea de 2 ori pe saptamana.in timp ce faci dus, dupa ce te-ai spalat si porii sunt deschisi ia un scrub si maseaza-ti pielea cu el. poate fi facut si in casa din zahar brun si ulei de masline.alt pas important e hidratarea. dupa fiecare dus foloseste o crema/unt de corp.nu lotiune, aceea e prea usoara si in general se foloseste vara, cand transpiram. poti folosi si ulei cum ar fi cel de masline.mananca multe vitamine si bea multa apa.stralucirea vine atat din interior cat si din exterior. sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| senstein a răspuns:

Da-te cu lac de mobila.

| Inela explică (pentru senstein):

Ha ha

| senstein a răspuns (pentru Inela):

Incearca, e bun. Hi hi

| JockerStoica a răspuns:

Foloseste crema dove e de piele si inmoaie pielea si o face catifelata si o face si sa arate bine

| AnonymousQ666 a răspuns:

Poti folosi uleiul stralucitor pentru corp de la Peggy Sage in jur de 100 lei happy

| akcentdiana a răspuns:

Foloseste ulei de masline virgin

Răspuns utilizator avertizat
| tricky22 a răspuns:

Da-te cu ulei

| AncaRRR a răspuns:

Poti folosi creme pentru corp si sa le alici zilnic.