| greenakaweed a întrebat:

Fetelooor ce faceti ca sa aveti pielea stralucitoare, un pic lucioasa? dau fundalaughing

Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Lapte de corp sau ulei de masline amestecat cu scortisoara. Le folosesc pe ambele si cum sunt si bronzata imi face picioarele super stralucitoare si catifelate. Funda? puppy dog eyes

| DimLight a răspuns (pentru lovemusic90):

Mancati-as picioarele tale

5 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Folosesc ulei de corp:hidrateaza, catifeleaza si lasa pielea foarte catifelatahappy (dar nu in cantitati maribig grin)

| HepiBăluns a răspuns:

Eu ma dau cu ulei de masline/crema de corp.

| DushulRece a răspuns:

Asa ca in twilight

| Pufulinna a răspuns:

Sunt tot felul de uleiuri de corp stralucitoare sau lotiuni de corp, sprayuri de vara happy. Mult noroc kiss