| Emeraude a întrebat:

Ce produse de la Avon folositi si cat de multumite de ele sunteti? Eu am inceput de ceva vreme sa rasfoiesc regulat cataloage si sa fac comenzi, si produsele sunt chiar bune, desi initial eram sceptica. P. S.: Ce parere aveti despre produsele de la Planet Spa/Advance Techniques? Multumesc pentru raspunsuri.happy

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Rujuri, rimeluri, parfumuri, creioane de ochi
fardurile nu sunt bune deloc- se aduna pe pleoapa, sampoanele mie imi fac matreata
in rest imi plac

13 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Mie imi plac :color trend, rimelul acela 3 in 1 si super full, o parte din parfumuri, planet spa, naturals, spumantele de baie ...si cremele anticelulitice, restul produselor nu ma incanta

| natashacrown a răspuns:

Pai si eu rasfoiesc fiecare pagina si fiecare catalog care apare lunar... dar acum cateva zile am comandat cateva produse AVON printre care erau 2 rimeluri. pe care le-am incercat si erau de proasta calitate.si ma miram pentru ca la alte produse pe care le-am comandat ele erau bune.acum.cred ca depinde de produs

| anonima16 a răspuns:

Mie imi plac cam toate produselewinking si merita sa cumperi de la avon`winking despre produsele Advance Techniques as putea spune ca sunt ff bune. :*

| Pupily92 a răspuns:

Sall. Mie imi fac bine produsele pentru cosuri. parfumurile little black dress si pur blanca imi plac, rimelurile si unele creme(cele de capsuni si papaya) Bye.kiss

| Pupily92 a răspuns:

Si eu fac matreata foarte multa de la samponurile avon, iar deodorantele...:-J nu`s bune.

| Ramona_5995 a răspuns:

Eu folosesc parfumurile, desi cele de genul la Pur Blanca se duc in maxim 3-4 ore [eu folosesc LB. Dress, Christian Lacroix, Eternal Magic, Tomorrow, etc.
Deodorante, folosesc LB. Dress si Perceive, Eternal Magic big grin
Rujurile, am unul culoarea "Peach" cu particule de aur.
Creme...am o crema Solutions cu SPF 15 big grin
Fardurile sunt bune.
Sampoanele mie imi fac matreata muulta straight face.
Iar gelurile de dus sunt de asemenea foarte bune. big grin

Aaaa.si la p. s.-ul tau:
Produsele de la Planet Spa/Advance Techniques sunt foarte bune.
Eu folosesc Ceara Spray pentru Coafare big grin
!
Cam atat happy
Bafta. si...
P. S.: Fundita? big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am folosit pe toate si nu am fost multumita de nici unul dintre ele.am constatat ca au aceeiasi compozitie intre ele dar schimba ambalajul! Da, sticlutele de parfum sunt frumoase, goale! Le colectionez! Parfumul se duce dupa nici o ora! Si scuze, o marca de produse cosmetice care se respecta, se apuca de vandut bijuterii si posete? Mai au sa vanda haine avon! Nu, avon e doar un nume pe piata romaneasca, avon e bussines.atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc mascara super shock, intr'o singura clipa genele mele sunt mai dese si mai sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cred ca cele mai bune produse sunt gelurile de dus si deodorantele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's bune deodorantele si bijuteriile, cele mai bune sunt parfumurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt reprezentant si as putea sa-ti spun ca intr-adevar unele produse sunt chiar bune altele nu sunt chiar strlucite... Cele de la planet spa sunt bune pentru ca chiar acum cateva zile mi-am luat o masca de fata de la plante spa si este foarte foarte buna. Fata mea e asa fina...In fine merita incercata.Insa de produsele de la Advance Techniques nu pot sa-ti spun nimic pentru ca nu le-am incercat.

| cristiiiiiii a răspuns:

Avon chiar are produse foarte bune eu tot timpul iau cate ceva