| Zom a întrebat:

Ce tip de epilator folositi si cat de multumite sunteti de el?

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Epilatul cu epilatorul doare foarte rau, tocmai de accea il folosesc foarte rar.
Am un epilator de la Braun, smulge foarte bine firul de par, nu-l rupe.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Big-ul. Este foarte bun si eficient. Iar dupa ce ma epilez subrat, ma dau cu un deodorant Nivea, care este anumea dupa epilat si totul e ca nou. Sa ai o seara frumoasa.

| ManiacuAMD a răspuns:

Sabie lata+9. funda?

| looovee a răspuns:

Philips, sunt multumita de el, insa ceara il smulge mai din radacini, si creste mai greu putin. Folosesc epilator pentru ca imi este mai la indemina, dar cind am timp folosesc si ceara

| CiciFagaras a răspuns:

Eu folosesc ceara, mi-am luat de pe internel un aparat care incalzeste ceara si benzi.Sa stii ca sunt foarte multumita, nu a costat nici mult si doare si mai putin decat cu aparatul.