| Elena1234456 a întrebat:

Ce lotiune de corp folositi? Sunteti multumite de ea?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu prea sunt mulţumită de loţiunile de corp din comerţ,pentru că toate au chimicale,parabeni, coloranţi, alcool şi multe alte substanţe foarte dăunătoare corpului uman.
Prefer să îmi fac singură din ingrediente naturale. (unt de shea, ulei de argan, unt de cacao etc.) şi da de astea sunt mulţumită happy

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cea mai buna este cea de la gerovital, este un lapte calmant pentu dupa plaja dar eu il folosesc ca si crema hidartanta si pot spune ca face minuni cu pielea.

| Sara2 a răspuns:

Dove winter care, hidrateaza si nu lasa pielea grasa

| danielaxyz a răspuns:

Momentan folosesc lapte de corp parfumat cu ulei de masline de la Herbagen, imi place ca are si parfum, dar cand il termin o sa-mi iau lotiune de la Dove

| Kasia a răspuns:

Folosesc o crema de corp pentru ca lotiunea are o textura prea lichide: Planet Spa cu unt de shea si trufe de ciocolata si sunt foarte multumita... miroase divin, intra repede in piele si catifeleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

Dove:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Este buna!
pa-pa

| Azazea a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, o iau din kauflandlaughing)
si da, sunt multumita, hidrateaza si miroase super :X

| WhiteLover a răspuns:

Nivea smooth body milk folosesc de mult si e foarte buna.

| tyna90 a răspuns:

Eu folosesc La Roche Posay, este o lotiune pentru piele uscata. Sunt foarte multumita de ea, intra imediat in piele si hidrateaza intens

| OanaCrsM a răspuns:

Laptele de corp de la Garnier 7 Days Intensive. O folosesc de ceva timp si sunt multumita de ea happy