| Fluture a întrebat:

Ce produse recomandati pentru. par usor ondular, despicat la varfuri[dar sa nu exageram, nu foarte despicat], si cam gras. laughing [mdaoh go on] dau fundiita si voturi.

2 răspunsuri:
| DrumuriFictive a răspuns:

Eu ti-as recomanda masca de par cu placenta de la Kallos.nu e foarte scumpa si te alegi apoi cu un par ca nou.

| Betykykaxxl a răspuns:

Mai bine l-ai da cu ondulatorul.Sau il impletesti si il lasi 2-4 zile(Maxim 5. Mie mi-a iesit)happy:d.Sau cu placa iti alegi un fir mai mare de par(S-au u smoc mare)(Nu fir )Imi fine si apoi rotesti si lasi 2 minute (Sau 3)si apoi faci la fel cu toate firele.