| LaElly11 a întrebat:

Ce produse recomandați pentru vopsirea genelor?

3 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

La voi femeile, se mai gaseste ceva natural? Intreb pentru mine. Deveniți din ce in ce mai false.

| zurick a răspuns (pentru nicu991):

Da o face pentru tine?
Sunt persoane blonde care își vopsesc sprâncenele ( aparent si genele ) pentru că nu se văd oricum. Arată mult mai natural după dacă e făcut ca lumea.

| Eireann a răspuns (pentru nicu991):

Naturalul e pe gratis. Nimeni nu profita daca esti natural. Ai par drept? Nu il lasa asa, poftim i
un ondulator! Ai par ondulat? Ia o placa de indreptat! Sprancenele pensate, vopsite, gene false - mananca si tanti de la cosmetica o paine! Si nu e numai vina noastra, asa vedem in jur, asa suntem indemnate constant - crema, rujul, fondul de ten, reclame peste reclame.