| alinaWalina a întrebat:

Ce sa fac ca parul meu sa arate ca in aceasta poza: http://www.myidol.ro/wp-content/uploads/2010/01/katy-per ry1.jpg este exact la fel tuns, forma, am si eu breton. Este exact. Numai ca nu sta asa. Sta ondulat si in toate partile. E uscat. Cum sa ii dau luciul acela?
Va rog mult, spuneti'mi.
Ms:*:*

Răspuns Câştigător
| DarkMusic a răspuns:

Hey alina happy incearca masca de par de la elseve [cea roz] este special pentru stralucirea parului si alte de astea, se aplica dupa spalare ca balsamul si crede ma este chiar buna happy ca sa nu folosesti placa sau ondulator ai putea sa iti usuci parul pur si simplu cu feonul periiindu l intre timp ca sa stea frumos, si daca nu sta totusi aia ai putea adauga niste spuma sau fixativ, desi fixativul nu este prea indicat tongue oh dar daca folosesti placa ai grija sa nu ti l arzi ^^ pup ai grija de tine :*

3 răspunsuri:
| biank17 a răspuns:

Poti folosi diverse balsamuri de par sau o masca profesionala. Un rezultat tot vei avea dar nu pot sa-ti spun in cat timp.Foloseste un undulator pentru ai face niste bucle regulate, adica sa nu'ti stea in toate partile si spuma sau fixativ pentu a-l face sa stea cum vrei,winking

| Miяu a răspuns:

Indreapta-l cu placa ( Doar bretonul daca vrei ) Si Schimba samponul cu ceva care da stralucire paruluiwinking

| adina_6125 a răspuns:

Trebuie sa folosesti masti pentru par si balsam la fiecare spalare sa te speli pe cap de cel putin 2 ori pe saptamana apoi sa il faci cu o perie rotativa...

sper ca te-am ajutat...