| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy ce sa fac sa am un fund mai bombat si ce as putea face sa ma mai ingras un pic? funda pentru cel mai bun raspuns :-x

2 răspunsuri:
| Ann95 a răspuns:

Fandarile cu piciorul in fata ajuta la bombarea fundului si.ca sa te ingrasi mananca mai mutl dar nu forte mult http://www.frumusele.ro/Necesarul-Zilnic-de-Calorii
pe siteul asta iti arata cum sa slbesti un kg pe saptamana cum sa te mentii si cum sa te ingrasi pe saptamana. Mult noroc in infrumusetare;)

| daniel_2928 a răspuns:

Ai putea sa te duci la o sala de fitness. da nu ingrasatu nu stiu mananca mai mul... FUNDA?