| camiitsu a întrebat:

Cum sa am un fund mai bombat?

9 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Fa fitness. Genoflexiunile sunt foarte bune la modelarea fundului (feselor) si iti intareste si musculatura picioarelor.

| camiitsu explică (pentru strengaritzza):

Cate sa fc, eu fac cate 20 pe seara!

| strengaritzza a răspuns:

Pai cat mai multe. Cu cat mai multe cu atat mai bine. S-au poti sa faci putine si sa faci mai multe reprize.

| maryus24 a răspuns:

Trebuie palmuit si masat laughing
glm

la sala de fitness vei gasi utilaje care sa til faca mai bombat si ai grija ca bancile scoli til fac lat si toci sa iti iei pernita la scoala ( doua mai bine )

bafta

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Andrei Lucian Rusu antrenor fitness si culturism(id:instructor.personal)

| babypowder87 a răspuns:

Foarte mult sporthappy sunt anumite exercitii care te ajuta sa ai un fund bombat, intereseaza-te la un instructor de fitnesshappy Bafta!

| evaziv a răspuns:

Trebuie sa te multumesti cu ce ai.Baietii nu sunt interesati de asa ceva te asigur! Daca tu te-ai nascut mai simpla nu poti schimba asta doar daca faci o operatie chirurgicala altfel nu.Invata sa te bucuri de ce ai.

| Dereisnojizas a răspuns:

Silicon.