| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras?(in primul rand vreau picioare mai groase si un fund bombat)...plis astept raspuns

5 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Anticonceptionalebig grin

| mioara a răspuns:

Du-te la o sala de fitness

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa putea sa am un fund mai bombat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tobias nu mai induce lumea in eroare. Anitconceptionalele recationeaza diferit de la o persoana la alta dar iti poti spune sigur ca nu iti fac fundul mai bombat.

Mananci, faci sport sa maresti masa musculara pentru zona respectiva sau te poti duce la un nutritionist sa iti dea niste sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi oameni se intreaba:" cum sa slabesc sau cum sa ma ingras?"
adevarul e ca am si eu o problema la picioare.Sunt putin cam slaba, dar am inceput de la inceputul lunii iunie sa tin " o cura" si astfel, am pus 2 kg.happy iti dai seama ca pentru mine, e ceva.:X
daca vreti sa tinem legatura id-u meu e ioa_ioa_ioa
va pup:*