| Didi908 a întrebat:

Ce sanse as avea sa devin model daca am acnee dar urmez un tratament de la o clinica privata, specialisti in acest domeniu. Am 14 ani, sunt slaba si inalta [1, 75] si am 46 kg. Fundita

3 răspunsuri:
| MihaCool99 a răspuns:

Uite draga, si eu sunt slaba (de 50 kg) si am aceeasi inaltime si eu as vrea sa fiu model, toate vrem asta, dar asta nu o sa se intample! Atatea fete vor sa devina nu stiu ce vedete si prostii dar in Romania, sincer nu prea ai sanse!

| PandaBear7 a răspuns:

Si eu sunt inalta, slaba, draguta... si da, am acnee. si da, vreau sa fiu model.
eu cred ca o sa reusesti sa scapi de acnee si o sa te primeasca la modele, deci sanse de 99, 9(9)%, mult succes:*:*

| Ione23 a răspuns:

Eu cred ca ai sanse mari, sper sa ajungi un model mult succes:*