| bycu a întrebat:

ce siteuri cu haine mai cunoasteti. cu preturi rezonabile. nu cu tricouri la milioane. dau funda.

6 răspunsuri:
| StanRoxanaCatalina a răspuns:

Http://haineoriginalereduse.shopmania.biz/
cel mai bun raport calitate pret. Si au branduri renumite la jumatate de pret. Sper sa iti fie de ajutor

| StanRoxanaCatalina a răspuns:

Http://haineoriginalereduse.shopmania.biz/ Branduri la jumatate de pret. Sper sa te ajute

| denisealondra109 a răspuns:

Kiab.ro/(com) vezi cum iti merge sunt tot felul de haine femei barbati copii bebelusi te descurci. P. S:"daca nu te descurice contacteaza ma