| MIVCrochet a întrebat:

De unde pot achizitiona 2 milioane de tricouri, albe, 130gr, bumbac.
siteuri cu preturi si date de contact, va rog.
funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Din pacate nu prea ai cum. e foarte mare cantitatea, daca nici chinezii nu fac fata, sa apoi cine? laughing doar sa gasesti mai multe firme din China de la care sa iei simultan, adica iei de la 3-4 firme cate 500.000 bucati. alta varianta ar fi niste intermediari care se ocupa cu asa ceva dar, dupa cum am spus, nu-i gasesti pe TPU, fac ei munca in locul tau si iti iau bani pentru asta - adauga si ei ceva la pretul de cumparare al unui tricou sau cer suma fixa, stabilita dinainte, pentru gasirea furnizorilor

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

2 milioane poti achizitiona din China happy daca nu ai oferta chiar aici de la producator direct din Romania, ce vrei tu se plateste in mod normal, daca nu vrei sa stai sa cauti platesti pe cineva sa faca asta happy succes in afaceri!

| MIVCrochet explică (pentru mixxjim):

Nu am gasit pe internet pe nimeni care sa imi livreze cantitate atat de mare. si din china maxim 600.000 buc pe luna livreaza. credeam ca exista si alta varianta.

| mixxjim a răspuns (pentru MIVCrochet):

Din pacate nu prea ai cum. e foarte mare cantitatea, daca nici chinezii nu fac fata, sa apoi cine? laughing doar sa gasesti mai multe firme din China de la care sa iei simultan, adica iei de la 3-4 firme cate 500.000 bucati. alta varianta ar fi niste intermediari care se ocupa cu asa ceva dar, dupa cum am spus, nu-i gasesti pe TPU, fac ei munca in locul tau si iti iau bani pentru asta - adauga si ei ceva la pretul de cumparare al unui tricou sau cer suma fixa, stabilita dinainte, pentru gasirea furnizorilor

| LucaDezmir a răspuns:

Incearca pe alibaba.com, acum cativa ani erau firme care livrau 1.000.000 de camasi per comanda, China evident happy

| ketamina96 a răspuns:

2 milioane de tricouri sau tricouri albe pana in 2 mil? http://adf.ly/EDC5W

| ketamina96 a răspuns:

Dar ce faci cu 2 milioane de tricouri?

| MakeMyDay a răspuns:

Dx.com