| dulce35 a întrebat:

Buna!happy ce tratament este bun pentru vanatile de sub ochi? sau pentru cearcane? eu am chiar sub ochii cearcane cam mari?crying cu ce leas putea elimin? sau un tratament pentru cearcane daca stitibig grin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa folosesti chestii gen oriflame avon etc cu chimicale mai bine du-te la farmacie si cere kanamicina este un unguent pentru ochi, este foarte bun si la cearcane si pungile de suc ochi! eu il folosesc seara si dimineata:X:X este bun! il recomandlove struck costa 5-6 leihee hee funda?